Piegāde un Atgriešana

Apstrādes laiks / piegādes laiks

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apstrādes laiks (1–2 darba dienas) atšķiras no piegādes laika, un tas jāpievieno kopējam piegādes laikam. Pasūtījumu pilnīga apstrāde (pārbaude, iesaiņošana, nosūtīšana uz loģistiku un nosūtīšana uz pastu) parasti prasa 1-2 darba dienas.

Piegādes laiks Bezmaksas piegādei var aizņemt 2-5 darba dienas (neskaitot svētku dienas) visā Latvijas teritorijā.

Piegādes laiks Ekspress piegādei var aizņemt 1-2 darba dienas (neskaitot svētku dienas) visā Latvijas teritorijā.

Piegādes veids

Bezmaksas piegāde tiek veikta ar Latvijas Pasta starpniecību. Ja piegādes brīdī pastnieks kāda iemesla dēļ nav varējis piegādāt sūtījumu, tas tiek nogādāts uz tuvāko Latvijas Pasta nodaļu, kur saņēmējam sūtījums ir jāizņem pašam.

Atsevišķos gadījumos Latvijas Pasts piegādi veic tikai uz pasta nodaļu. Aicinām sekot līdzi pasūtījumam izmantojot sūtījuma izsekošanas numuru. Sūtījumu variet izsekot šeit.

Ekspress piegāde tiek veikta ar Latvijas Pasta Eksprespasts kurjera starpniecību. Lai saņemtu sūtījumu ar Eksprespasta kurjeru obligāti jānorāda saņēmēja telefona numurs, noformējot pasūtījumu.

Piegādi uz Omniva pakomātiem visā Latvijas teritorijā nodrošinām bez maksas. Izvēloties piegādi uz Omniva pakomātu saņēmējam obligāti ir jānorāda telefona numurs, veicot pasūtījumu.

Pasūtījuma atcelšana

Pēc pasūtījuma veikšanas mēs nevarēsim atcelt vai mainīt piegādes adresi, jo iespējams, ka jūsu pasūtījums jau ir apstrādāts.

Neapstiprinātās piegādes

Mēs neesam atbildīgi par pakām, kas nozaudētas vai atdotas mums kā noraidītas, nepieprasītas, nepiegādātas vai nepareizas vai nepietiekamas adreses dēļ. 

Atteikuma tiesības

  1. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šī līguma, neminot iemeslu un atgriezt preces oriģinālajā iepakojumā kāds tas ir saņemot sūtījumu.
  2. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.
  3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs, juridiskā adrese Latgales 222A-68, Rīga, LV-1019, e-pasta adrese: info@upper.lv par lēmumu atteikties no šī līguma.
  4. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atgriešana, lai nomainītu preci vai naudas atmaksa

Kvalitātes problēmas:

Mēs būsim atbildīgi par apmaiņu vai naudas atmaksu, ja 30 dienu laikā pēc klienta saņemtas preces būs kādas kvalitātes problēmas. Lūdzu, pirms preces atgriešanas vispirms sazinieties ar mums. Iespējams, klientiem būs jānosūta produkts mums atpakaļ, un pēc tam, kad būsim pārliecinājušies, ka produkts nav tīšām bojāts, mēs to apmainīsim vai atgriezīsim naudu.